Bohaterowi Trokiel ppor. Władysławowi Mickiewicz - Tadeusz Nowak       Odwiedzono stronę: 258661

r. Imieniny :

Home Trokielanie Artykuły Wiersze Archiwum Kontakt

Trokielanie
Rodzina Bolesława Nowak - Zofia

 

      
  Zofia                         s. Sebastian                         s. Jacek

Najmłodsze dziecko rodziny Nowaków, pozostała sama z rodzicami i musiała pomagać im w pracy na gospodarstwie. Rodzice zakładali, że będzie to trzeci syn a narodziła się córka to ojciec angażował ją do prac typowo męskich jak zwózka z pola zboża, siana, przygotowanie paszy dla gospodarskich zwierząt, rąbanie drewna na opał itp. W takich warunkach ukończyła szkołę podstawową w Okonku, a średnie wykształcenie uzupełniła zaocznie w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych  w Szczecinku.

             Po maturze podjęła prace w zakładach produkcyjnych Gminnej Spółdzielni w Okonku. Wyszła za mąż  za Ryszarda Nyka. Ma dwóch synów Sebastiana i Jacka. Sebastian po ukończeniu szkoły, wyjechał do Wielkiej Brytanii, aktualnie mieszka i pracuje w Londynie. Jacek kończy studia ochrony i detektywów, w przyszłości zamierza być oficerem policji. Zosia sprzedała mieszkanie w bloku spółdzielczym i wybudowała jednorodzinny domek. Interesuje się motoryzacją. lubi szybkie samochody. Czas wolny spędza na wycieczkach i pracy na działce. Jest wielką miłośniczką i znawczynią kwiatów. Mieszka w Okonku.

do góry


SERWIS, NAPRAWA TABLETÓW, LAPTOPÓW, KOMPUTERÓW...
MIEJSCOWOŚCI W POWIATACH WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO, POMORSKIEGO.
GRUDZIĄDZ tel. 505-339-461
WWW.FOX-NET.EU


Copyright 2002-2020 r.    Fox-Net Information Technology

Tagi: biegły sadowy informatyka Bydgoszcz Elblag Gdańsk Toruń Włocławek bezpieczeństwo teleinformatyczne naprawa laptop tablet komputer AK Trokiele Nowak Mickiewicz

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!